Czy warto mieć zintegrowaną platformę intranetową w firmie?

Każda dobrze zorganizowana firma opiera się na przemyślanej i szybkiej komunikacji wewnętrznej. Komunikacji zarówno pomiędzy pracownikami w dziale czy komunikacji przełożonych z zespołem. Proste w użyciu, a jednocześnie potężne w możliwościach rozwiązanie jakim jest Intranex, zapewnia łatwe wdrożenie, bo łatwo jest wszystkim od razu dostrzec bezpośrednie korzyści z użycia narzędzi dostępnych w platformie. Czy to będzie czat, czy wiadomości bezpośrednie, grupowe, dyskusje, głosowania, rezerwacje, zamówienia, czy też aktualności firmowe, baza wiedzy czy zawsze dostępne szkolenia, bez problemu każdy pracownik odnajdzie niezbędne informacje – tak samo łatwo jak kontakty do osób, zobaczy strukturę organizacyjną firmy i pozna osoby w poszczególnych działach.

Wiedza, szkolenia, e-learning, FAQ

Gdzie pracownicy mają szukać wiedzy i informacji o własnej firmie, jak nie w intranecie? Pracownik, który zna swoją firmę, jej cele i misję, pozna działy i strukturę organizacyjną, będzie wiedział gdzie i z czym może się zwrócić pracuje efektywniej. Szybko także odnajdzie możliwości rezerwacji zasobów (sala konferencyjna, ekran multimedialny czy rzutnik, samochód czy ekspres do kawy na prezentację), pobierze stosowne wzory dokumentów, pozna benefity, rozwiąże swoje problemy techniczne/IT (dzięki zintegrowanym FAQ z systemem ticketingowym).

A najważniejsze – szybko i efektywnie zdobędzie niezbędną wiedzę, odbędzie najważniejsze szkolenia, przeszuka bazę wiedzy – bez rozpraszania innych pracowników – łatwo i szybko znajdzie dowolne informacje dzięki tagowaniu @pracowników i #tematów we wszystkich sekcjach systemu.

Zoptymalizuj działania Twojej firmy

Zobacz jak działa Intranex!

Główne moduły Intranetu by Intranex

Nasz system jest modułowy, łatwo możesz dołączać nowe funkcjonalności i udostępniać je odpowiednim pracownikom